סרטן צוואר הרחם אם ניתן למנוע אותה

HPV ומניעת סרטן בצוואר הרחם שהינו אותו? נגיף הפפילומה האנושי הוא מחלת מין נפוצה ביותר בקרב מתבגרים ומבוגרים צעירים פעילים מינית. ישנם יותר מ-100 סוגים של HPV אך ישנם 30 סוגים אשר משפיע על האזור הגניטלי, אשר עלולות לסכן את חייו של האדם יוצר סרטן צוואר הרחם, הנרתיק, vulvar או יבלות באברי המין. כיצד הוא נדבק? למרות האבחנה של סרטן צוואר הרחם מתרחשת בין 35 ו- 55 שנים, אותו הוא בדרך כלל שנרכש במהלך הנוער, שכן זה יכול להתפשט באמצעות כל סוג של פעילות מינית יכול להיות נגוע קשר הגניטלי המצריכות (לא בהכרח חדירה), ללא כל סימנים או תסמינים, כל כך הרבה בלי ידיעתו. הסיכון. סוגי גלובלית 16 ו- 18 הם הגורם של 70% של סרטן צוואר הרחם, ואילו סוגי 6 ו- 11 אחראים על 90% של פציעות ano-genitales. בבוגוטה (קולומביה), הם סוגי לעתים קרובות קשור לסרטן צוואר הרחם הזמנתך 16, 58 ו- 56, אשר מציין לנו לשינוי מוחלט של הסיכון בהתאם לאזור.

החיסון. כעת זמין חיסונים מציעים הגנה עבור serotypes המשויכות לעתים קרובות סרטן צוואר הרחם ברחבי העולם. היום בשוק יש שני חיסונים של מעבדות שונות: Gardasil (Merck & Co) ו- Cervarix (GlaxoSmithKline), כל אחד עם לוח זמנים חיסון שונים, אך אותם אפקטים. המחירים אמנם הן שונות, עד כה הם ממוצע של מינונים $260,000. מינונים כמה הם? ערכות חיסון HPV הן הבאות: Gardasil: הראשונית מינון, מינון השני בתוך חודשיים, מינון השלישי ב- 6 חודשים. Cervarix: ראשון במינון, מינון לחודש השני, השלישי המינון ב 6 חודשים. כאשר אתה מתחיל את התהליך של החיסון? הרציונלי ביותר יתחיל חיסון לפני הנשים הפעילות מינית וליזום, לכן יהיה להיות מתאים להתחסן בין 9 ל- 12 שנים של גיל. מומלץ Gardasil אצל נשים מבוגרות יותר 26 שנים.

עם זאת, אלה כבר נגוע, לא צריך להיות צפוי שום תועלת של חיסון עבור סוגים ספציפיים שגרמו לזיהום זה. סרטן צוואר הרחם הוא גורם משמעותי של המוות, יחד עם אחרים נגעים טרום סרטניים, גורם חשוב מאוד של מצוקה רגשית ופיזית אצל הנשים על פי ברחבי העולם, שבו הוא מציג בשנה משוער 270,000 מותם כל שנה. אני מקווה שלא יהיה הבא. Vaccinating לנו תרגול לנו אחד ציטולוגיה השנתי הוא יותר בטוח מאשר להצטער.