עור יבש

אם אתה "בייבי בומר", אשר ייתכן שנתקלת עור יבש עונתית או מדי יום. הוא יכול להיות אתגר מתמיד לשמור על העור לח וגמיש, במיוחד כאשר המתקרבת גיל המעבר, או לחיות בקור או יבש מצפון המדבר. אני בלונדינית כחולת שנלחם עור יבש כל החיים שלי. ניתן לדמיין כיצד אני מרגיש עכשיו כי אני עובר על גיל המעבר, המתגוררים בויסקונסין. שניים בכל שלושת המקרים הוא גורם רציני פעולה בזמן של ניסיתי מוצרים רבים בשוק עם הצלחה מוגבלת. קשה לדעת מה לקנות שם, עם כל בשוק הפרסום, קשה לדעת למה להאמין.

למרבה המזל, אני גם ארומתרפיסטית מוסמך כך ידעתי שהיתרונות של השמנים האתריים יש בעור יבש. חיוני הן תמציות טבעיות של צמחים ופרחים. הם המהות הטהורה של טופס מרוכז של מה באמת יש ניחוח פרחים או צמח. השמנים הטובים ביותר עבור העור הם: טנג'רין, ברגמוט, לבנדר, גרניום, אתרי פלמרוזה, ילאנג ילאנג, אלמוג, מור, רוז, יסמין. בדרך כלל לא השתמש "נקי" או ישירות מהבקבוק בו מרוכזים כבר למדי.

אני אוהב לקחת של הגל הנושא של שמן כמו שמן שקדים, מעורב עם שמנים של ניחוחות מספר לחתימה שלי. באפשרותך גם לעשות זאת עם קרם גוף unscented. תופתעו ניחוח נפלא אשר יכולים להגיע כמה טיפות של זה, כמה טיפות של זה. אם ברצונך לעקוב אחר הקהל המשמש את הבושם אותו שלכולם; הופכים את הריח שלך ואת לענוד אותה עם גאווה. ראה מה שאומרים לך. הם יודעים שהם בטח לא הריח דבר כזה, מכיוון שמנים ארומטיים טבעיים אינם הנורמה. ריחות אלה נעשה בקפידה רבה בתעשיית הקוסמטיקה כי הם יקרים. הוא הרבה יותר זול עבור חברות לבטל את ניחוחות סינתטי ולקרוא אותו טוב. קריאת תוויות בזהירות, כי יש הגורסים שהיא של "ארומה טבעית של פרי הדר", או מה והוא הטבעי אתה שואף לך לחשוב שהם מיישמים טבעיים בגוף שלך צריך להיות טוב שלך העור. אם לא שמן למוצר אין אפשרות לקרוא טבעי. אם אתה משתמש טבעי השמנים הארומטיים בדרך כלל פחות רגיש להם. אנשים רבים נמצאים אלרגית ניחוחות סינתטי מעל מונה מוצרי. היזהרו הקונה כשמדובר תעשיית הקוסמטיקה. מגרד עור יבש ניתן גם קילוף עור אינו מספיק. כאשר לא נעשה מוצר כדי exfoliate תאי העור המתים יישמרו בגוף שלך, רק פתיתי המרחק. ניתן להשתמש בשמנים האתריים שוב עם קמח שבולת שועל הקרקע. מערבבים כמה טיפות של שמנים שהוזכרו לעיל, ניקוי הגוף Exfoliating. קמח שבולת שועל טוב העור כיצד ניתן לדעת אם אי פעם לקח של אמבט קמח שבולת שועל אחרי כוויות שמש. מרגיע, מרגיע שיחות בעיקר בעור הצרוב. שמן הלבנדר הוא עזרה רבה לריפוי ב צריבה קורבנות מנסה לשים לבנדר מעט לשירותים או על עשבים גם. כאשר העור גם exfoliada, החוש חדש צעיר מתאר את העור רך, היבט מעולה. אל תשכח את כפות הרגליים. בקיץ כפות הרגליים חשוף כל הזמן, מכוסים עם גרביים ונעליים בחורף. לשים קרם רגליים קרם או קרם מעט כבד יותר עם חלק באותם שמנים האמור והכניסו כמה גרביים במידה שיש לו לישון. גם על כך, יכולה לגלוש, המרפקים, הברכיים, או רגל יותר (מעולם לא הפנים) בפלסטיק לפתח את עצמו בגלישת הבוקר. העור שלך תרגיש רכות לתינוקות. לאחר שעזב את אמבטיה, החל לחות קרם שגרם העור שלך מתחיל להתייבש במהירות. הם נעילת בלחות בחדר האמבטיה העור של זמן נוסף. נסה לקחת קר במקום זה חם, אמבטיות אדים. לא לשרוט או לשפשף יבש, פשוט בצע את לחות העור. להוסיף מעשיר הלחות של אם הבית שלך אתה באמת את החוויה של אוויר יבש. אין לך לסבול כשמדובר יבש העור. להשתמש בשמנים האתריים, יש זמן טוב ממציא משלך ניחוח חתימה מוצרים טיפוח העור. באפשרותך לשמור את הכסף ואת ריח נהדר, באותו זמן. מרשל בוורלי הוא סופר עצמאי מוצלחת, מוסמך ארומתרפיסטית ו הפאנג שוהי. מאמרים רבים שלו להציע רעיונות ההדרכה, הצעות, השכל הישר כדי לשנות את חייך. אם אתה מעוניין מוצרים ומידע על רפואה אלטרנטיבית, ויטמינים, אוסטאופורוזיס, גיל המעבר, שמנים ארומטיים, נדודי שינה, המאבק נגד הזדקנות, עור יבש ומאמרים רבים הרבה יותר ניתן למצוא