פרחים

מי ומתי אנחנו נותנים פרחים? קודם כל, חברים ואהובים, קרובי משפחה או עמיתים. עבורנו, פרחים קשורים תמיד עם חג או אירוע חגיגי. , חתונה, יום הולדת, חגים ציבוריים אירועי חברות לא הולכים בלי זרי פרחים מעוצבים להפליא ויצירות פרח. כיום, פרחים הם יותר ויותר לשמש ככלי לחיזוק הקשרים העסקיים, כמו גם לשמור את התמונה חברות. זר פרחים – דרך צדדי ולא פולשני להראות כבוד, את המיקום, הערכה, התחשבות להראות ביחס שותפים, עמיתים, לקוחות והכפופים. אין ספק, פרחים הם רוב מתנה מתאימה בשום פנים ואופן. המנהג של מתנות ללקוחות ושותפים עסקיים קיימים בחברות גדולות ביותר. שי – זה לא רק ביטוי של תשומת לב, אלא גם חלק מהתמונה של החברה, את המדד ברמת התרבות הארגונית שלה, בגלל המתנה יכול להישפט על היצירתיות שלו, הכשרון וכבוד לשותפים.

סידור פרחים מרהיב המורכב במקרה זה הוא אידיאלי מתנה, מראה, מצד אחד, יצירתיות, ומצד שני – תשומת לב לפרטים וגישה רצינית בכל מקרה. בימינו, ביצוע סידורי פרחים וכל המסירה שלהם שירותים מיוחדים המספקים את שירותיהם הן ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברות הגדולות של היום יש חברות בנות ומשרדים במדינות אחרות, ולכן יש להם לעתים קרובות לברך עמיתיהם הזרים שלהם במועד ציון דרך. זה עבור לקוחות אלה על ידי מתן פרחים מציעים תוכניות מיוחדות חברות המספקות מספר יתרונות, כולל ביצוע מהיר של הזמנות והנחות. שירותי החברה כוללים מתן שירותים, תוך לקיחה בחשבון את כל הצרכים האפשריים של הלקוח: מחמאות עובדי החברה, שותפיה נציגים, לקוחות מפתח, עמיתים ושותפים עם התאריכים והחגים המשמעותיים ביותר, כדי לסייע בעיצוב של מצגות, משרדים עומדת התערוכה, מה שהופך זרי ויצירות בצבע הזהות התאגידית וכו ' עבור לקוחות של החברה את החשיבות של מקצועיות יש שירות באיכות גבוהה, מהירות וקלות ביצוע ההזמנה, היעדר תשלום, הגישה היחיד, הנחות צווי אחריות.

בגלל זה חברות בעלות מוניטין מכובד מעדיפים להשתמש בשירותים של חברות ידועות פרח עם ניסיון רב, מוניטין מעולה ואת היכולת לבצע במהירות ו על מנת לספק בכל מקום בעולם. חברה אחת כזו היא Fleurop-אינטרפלורה, נוסדה באירופה בשנת 1926. זהו העולם של הצעת הראשון ליישם את הרעיון של מסירת הפרחים על פני מרחקים ארוכים. כיום החברה מונה מעל 58 000 פרח חנויות ב 160 מדינות. השימוש בטכנולוגיה תקשורת מתקדמים, המתעדכנים ללא הרף ושיפור מערכות לאפשר את השירות העולמי אינטרפלורה משלוח לשאת 25,000,000 הזמנות בשנה. בין הלקוחות הם חברות ידועות כמו «DresdnerBank», חברת הטלוויזיה "NTV", תחנת הרדיו "כסף גשם", מערכת «אמריקן אקספרס» החברה «ארנסט אנד יונג» ועוד. הסיסמה של החברה – "פרחים כמה שעות בכל מקום בעולם" – אישר הודות בנוי מערכת ברורה של ביצוע כל הזמנה טכנולוגיות התקשורת המודרנית. בשירות החברה ללקוחותיה החברה לא רק מספקת שירותים להכנת ו משלוח של זרי פרחים, הקישוט של משרדים, תערוכות, מצגות, אלא גם מבצעת הזמנות בלעדי. כתוצאה מכך, הלקוח מקבל שירות מעולה, זרי מקצועי, קלות ביצוע ההזמנה, את הפרט גישה, ערבות על כל הזמנה, עבודה ללא תשלום והנחות. לקוחות חדשים לקבל את ההזדמנות לראות את החברה עבודתה ללא סיכון לעצמם, לתת 50% הנחה על משלוח ניסיון של פרחים. לפיכך, תוכניות של שירות הלקוחות של החברה יכול לעשות צעד חדש בפיתוח עסקי להרחיב את מגוון האפשרויות. לאחר חוזה לשיתוף פעולה של החברה, הלקוח חוסך מאמץ, זמן, שלהם כספים ובתמורה לקבל איכות ואמינות מובטחת.