תינוק? S בשנה הראשונה? מה לחכות

בתור אמא חדשה, כנראה אתה תוהה על דברים רבים: כיצד מגיבים לסביבה החדשה שלך? מתי לישון יותר שעות? מה יכול לצפות בשנה הבאה? שאלה רבים אחרים… כל תינוק הוא אחר. קצב הצמיחה של התינוק, מראה, האישיות שלו, הכל יהיה ייחודי לו. בעת שהוא יוצא למסע זה עם התינוק החדש שלך, לקחת קצת זמן כדי ליהנות הנוכחות שלו בחיים שלך. hese הם חלק ציוני הדרך לראות בשנה הראשונה ההתפתחות של התינוק: שלב של התינוק הנולד אתה פשוט להביא את התינוק הביתה מבית החולים עד שלו שזה עתה מעוצבים הרבייה, אנחנו בטוחים שהם נרגשים. בימים הראשונים, התינוק שלך יש ראש מחודד תהליך המסירה או צהבת? עיניים צהובות, גוון העור. הדברים האלה הם רגיל לחלוטין, הוא צריך ללכת משם תוך ימים ספורים. חשוב לחבק ולאהוב את ילדך ככל האפשר עכשיו, שכן הוא מתי / מליטה האם והילד מתחיל.

הנקה חשובה מאוד לבריאות הילד שלך עכשיו, שנים מאוחר יותר. ילודים לישון בדרך כלל 10-12 שעות ביום, אבל אז כל 4 שעות או פחות אוכל. מ- 1? 3 חודשים תינוקות מתחילים להעביר יותר, גילוי שלו הידיים וצלילים להכנת קטן. לך לחייך עכשיו ובצע את הצליל של הקול שלך כאשר אתה עובר בין החדר שלכם. תינוקות אוהבים לראות את פניהם שיקוף, התוספת של בולט צבע, התינוק – בטוח הנייד שלהם הינה תספק אותם עם הבידור הגדול, גירוי. תינוקות יכולים עכשיו להרים את ראשם, להעביר מצד לצד, ולהתמקד על אובייקטים הנמצאים 8-12 משם. 3-6 חודשים שזהו אחד הרגעים המרגשים ביותר לצמיחה של התינוק; שינויים רבים מופיעים בתקופה זו. בסוף החודש השלישי, התינוק שלך תהיה פתיחה וסגירה של ידיהם קטן, מחזיק את הפקד ראש, להגיע עוד ועוד חפצים, חיקוי של צלילים.

ב ה החודש הרביעי, ניתן בדרך כלל לשבת עם קצת עזרה, סביר כי לישון שש שעות בכל פעם. יהיה ברור יותר, הוא או היא מזהה פנים מוכרות, ומנהל תפעול והצג כיצד שמח כי ראה כי עם כניסתו הילדים! בחודש החמישי, השישי, התינוק שלך גלגלי, ביצוע שתי הברות צלילים, לשתות על פי כוס. זה יהיה גם המבוא של מזון מוצק לתינוק בשלב זה. עכשיו זה הזמן הוכחת התינוק של הבית, כמו התינוק שלך עשוי להיות סריקה בתקופה זו. 6 – 9 חודשים בתקופה זו של צמיחה גבוהה, תינוקות רבים אומרים את המילים הראשונות שלהם. גם אם עדיין לא מתחיל לדבר, ההזמנה להתחיל בהתלהבות ולקשקש על עצמם ולפתח מגוון רחב יותר של הבעות פנים בגיל זה. a l או היא פיתחו צרחות ספציפי לצרכים ספציפיים כעת ולהגיב באופן שונה בני המשפחה. בחודש השביעי והשמיני מתחילים תינוקות להאכיל את עצמם מזונות אצבע בסיסיים, וליהנות לזרוק מזון או להפיל אותה על הרצפה כדי לראות מה קורה! שמיכה או דובון יכול להיות נושא מועדף של עכשיו, עשוי להיות הדגיש את התינוק כאשר יופרד ממנו. תינוק כעת לשבת ללא תמיכה גם. 9-10 חודשים בחודש זה, התינוק מגיע צעצועים, מנסה לתפוס את הכפית במהלך הארוחות, ולהיות, באופן כללי, קצת יותר פעיל. a l או היא ניתן לומר הפרידה השמחה של סבא וסבתא, להיות מסוגלים להרים דברים באמצעות אגודלים כאצבע, גם להתחיל לחפש דברים שלא נפלו, כמו צעצועים מועדפים. הוא גם יוכל לעבור סריקה למיקום ישיבה, יהיה נייד מאוד! 11-12 חודשים התינוק הוא סקרן הרבה יותר עכשיו, צלילים חדשים גם על התגובה, צבעים וצורות. Storytime הוא מוערך מאוד, הוא או היא יוכלו ליהנות מגע במעבדה שלו, תוך כדי קריאת אותם. עכשיו להבין ותינוקות יכולים לחקות תנועות פשוט, יכול לומר במילים פשוטות. לפני העברת אחת, התינוק שלך צריך ליהנות הערימה אובייקטים, ולאחר מילוי ריקון מכולות. הפעלות משחק קצר עם ילדים נוספים הם רעיון טוב כעת, יכולים ללמד את התינוק הרבה אודות שיתוף וכישורים חברתיים אחרים. תינוקות הם תזכורת החיים של הדבר היקר הזה הוא מעולה! האם נהנה בשנה הראשונה של חייו של ילד? הם בקרוב. Copaceanu אדריאנה עסוק מאוד, אמא 2. בקר אליה אם אתם מחפשים דרכים להגדיל את זמן יקר שלך. אם אתה אמא חדשה, תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים לדעת על אתר האינטרנט של שלך