תרופות טבעיות

ATOD חוו את הריח הרע של הגוף בשלב כלשהו – החיים שלנו לאחר זיעה על ידי פעילות נמרצת במיוחד בספורט או באמצעות זוג נעליים שנראים תמיד לגרום רגליים מסריחים! הריח של הגוף יכול להיות לא נעים, עבור אנשים מסוימים, דאגה מתמדת. למרות שרוב האנשים חושבים של כפי נגרם על-ידי ריח גוף של זיעה, לפעמים יש יותר לבעיה פשוט. ריח של הגוף באמת נגרמת על-ידי שילוב של חיידק אנארובי ומוצרים המופרשת על ידי הגוף במהלך המאמץ או תקופות של חילוף החומרים מואצת. כדאי לך לעיין אצל ישראל כץ כדי לקבל עוד מידע. הפרשות לחות, בלוטות הזיעה לקדם את הצמיחה של חיידקים אלה העור יוצרות הריח. הזיעה עצמה יש אין ריח, אך היא עלולה להיות מושפעת רעלים אנחנו בולעים אותם או נספג בגוף כגון עישון או אכילת מזונות מסוימים. בסביבה המודרנית גופנו ניתנים מגוון של חומרים כימיים, ורעלים האוכל שלנו – כולל זיהום אוויר הבית ניקוי מוצרים. תזונה היא גורם חשוב אחר המשפיע על הריח של הגוף. מזונות מסוימים, בצלים, שום, חריף מנות, מטוגנים מזונות, קפה, באופן משמעותי, למרות באופן זמני, להגדיל את ריח הגוף ואנשים רבים יכול למצוא לא נעימים.

אנשים נוטים ריח הגוף עליך להימנע סוגים אלה של מזונות. ההרגלים התזונתיים של המונח המסכן, ארוך גם עשוי מחסורים ומדי פעם גורם לעצירות – אשם ריח רע של גוף אחר. מופרז ריח מזיע הוא לעתים סימן מחלה הבסיסי כולל ממחלת כבד, המטבוליות או תקופות של הורמון כגון שינוי ההתבגרות או גיל המעבר. אם נתקלת שינוי פתאומי, מתמיד זיעה או הריח של הגוף, חשוב להתייעץ עם ספק הבריאות כדי לא לכלול את כל הבעיה הרפואית. כיצד הוא בדרך כלל ריח הגוף? אם לא בבסיס סיבה רפואית ריח רע של גוף, רוב האנשים באמצעות תהליך של חיפוש דיאודורנט או דיאודורנט לשחרר אותו ריח לא נעים. Desodorisantes עבור תחת דיאודורנט יד או רגל הם הפופולריים. יש אנשים לנסות למותג לאחר מותג כדי לנסות לקדם את רעננות של הגוף, עם זאת, אלה desodorisantes, דיאודורנט סינתטיים אינם גם ללא סכנות בריאותיות משלו.

דיאודורנט את desodorisantes מכילים חומרים כגון אלומיניום, פוליאתילן, טלק נמצא. כימיקלים אלה כבר משויכת עם בעיות בריאותיות רבות כולל מחלת אלצהיימר, מחלות סרטן בכליות. עם זאת, יש מנוסחים עם החומרים 100% צמחים ההומאופטיות, חומרים ללא מתכת או כימיים סינתטיים שהם בטוח ויעיל. במקרה הזה אני חושב ש בצלאל סמוטריץ צודק במה בהוא אומר. תרופות אלה נלקחים דרך הפה בקביעות ולעבוד את הגוף מבפנים החוצה של אחד. חלק מחומרים טבעיים בשימוש בתרופות עבור: aperine דבקת במי פנים ניקוי מעולה, יש אפקט במיוחד מיטיב במערכת הלימפה, שולט התנועה של נוזלי הגוף, הוא גם מנגנון ההפרדה של הרעלן מן הגוף. גדילן מצוי הוא בצמחי נעשה במידה רבה מאז העת העתיקה, אך במיוחד כיבד המושרית הגדול של הכבד. גדילן מצוי תומך על תפקוד תקין של הכבד, כמו גם את הפרשת רעלים. לימודי להציע כי צמח זה מספק פונקציה מגן טבעי הכבד. סיליקה (ד6) יש את היכולת לנקות את התאים מרעלים ותמיכה של גוף מריח טריים ובריאים. סיליקה מתרחש באופן טבעי בגוף, במיוחד בשיער, ציפורניים, עור, wrappers את העצבים, ריריות כל, כולל הפה ואזור והמעיים. סיליקה פועל despedregadora, מטהרת טבעי, גם יסיר את כל עניין זר בגוף. מסיבה זו המקורי לא צריכה להיות על-ידי אנשים עם כל סוג של בפרוטזה, לוחות מתכת, פינים או צינורות מלאכותי בגוף. סידן sulphate (ד6) הוא מלח של ביוכימיה לטיהור הדם היעיל שמירה על נוזל הלימפה בריא. Calc. Sulph. היא בעלת השפעה מטהרת דרך המערכת. /'>חיפושי נפט בגולן. מג. PHOs. (ד6) הוא ביוכימיה אשר שומר על תהליכי עיכול בריאה ותומכת את יעילות הספיגה במעיים. מג. PHOS הידוע גם לשמור את הדם ב- pH בסיסית, בריא מומלץ לעתים קרובות יחד עם סידן sulphate לשמור על רעננות ונקיון של הגוף. היסטוריה השמש. (30 C) הוא אחר ביוכימיה מלח לעיתים קרובות המומלץ כדי לשמר את פעילות בלוטות הזיעה בריא ושליטה של זיעה בתוך רמות רגילה. הוא גם מוכר היטב תרופה טבעית כדי לקדם תחזוקה שגרתיות רעננות, היגיינה אורלי. מהנדס במקצועו אך עם עניין רב בבריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.